Livebox – telefon, internet i telewizja od TP

Livebox TPPołączenie Internetu z telewizją cyfrową jest 100 guaranteed approval cash advance bardzo korzystnym pakietem dla każdego z nas. Możemy dzięki temu zyskać Internet do 20 Mb/s oraz kanały telewizyjne w jakości cyfrowej (dźwięk i obraz). Możemy również skorzystać z wypożyczalni video, w której mamy dostęp do 1500 produkcji filmowych, w tym nowości i klasyk kina. Mamy możliwość w każdej chwili poszerzenia podstawowego pakietu, o nowe kanały w jakości HD, a także m.in. dodatkowe pakiety jakimi są: Orange Sport, Euro Sport, Discovery, HBO, Cinemax.

Umowa może być zawarta na 12 miesięcy, na 24 miesiące oraz na czas nieokreślony. Oprócz tego otrzymamy modem multimedialny Livebox, dzięki, któremu będziemy mogli podłączyć bezprzewodowo więcej niż jeden komputer. Pakiet podstawowy zawiera najbardziej znane kanały np. VIVA Polska, TVN, TVP 1, TVP 2, TVP Polonia, TVP Kultura, Religia TV, Orange Sport info, TVN Biznes, Polonia 1, 4fun TV, TVP Seriale, MTV, TVP Historia, TVN HD. Usługę możemy zamówić na kilka sposobów: przez Internet, w salonach TP i Orange, przez infolinię oraz przez konsultantów handlowych TP, którzy zadzwonią do Państwa i składają propozycję ofert Neostrady TP z telewizją indywidualnie, dobierając usługę, względem oczekiwań klienta. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W zależności od możliwości technicznych klienta i miejsca zamieszkania, telewizja z Internetem podprowadzana jest do nabywcy, w dwojaki sposób. Pierwszym będzie podłączenie drogą satelitarną DTH, a drugim sposobem będzie podłączenie drogą kablową. Dekoder cyfrowy otrzymujemy bez dodatkowych opłat. Oferty są głównie skierowane do osób mieszkających w mniejszych miejscowościach, którzy nie mieli do tej pory możliwości odbierania telewizji satelitarnej w swoim domu. Dziś jest to już możliwe, dzięki unowocześnieniu i propozycji TP, możemy nie tylko korzystać z usług telefonicznych czy samego Internetu, ale również i telewizji cyfrowej. Warto więc skorzystać z tych pakietów, i cieszyć się mile spędzonym czasem wraz ze znajomymi lub rodziną oglądając najciekawsze programy.